KONGRE KAYIT BİLGİLERİ

Kongre kayıt koşulları ve kayıt ücretleri

Kongreye kayıt ücreti 15 Mart 2013 tarihine kadar bildiri özeti kabul edilen katılımcılar tarafından aşağıdaki Banka Hesabına yatırılacaktır. Kongre kaydının kesinleştirilebilmesi için banka dekontunun bir kopyasının hesap@yenimedya.org.tr adresine e-posta yoluyla gönderilmesi gerekmektedir. Banka dekontunda kayıt olacak bildiri yazarı adının yazılmış olmasına özen gösterilmelidir. Gönderilecek e-postada, dekontun yanı sıra, bildiri adı ve kayıt olan yazarın adı yazılı olarak belirtilmelidir. Öğrenci katılımcıların öğrenci belgelerini de banka dekontuyla birlikte göndermeleri gerekmektedir.

Kongre kayıt ücreti sunum yapacak her katılımcı için 100 TL, öğrenciler için 50 TL’dir. Dinleyici olarak katılım ücretsizdir, ancak Kongre’nin web sayfasından kayıt olmak gerekmektedir.

Kongreye her katılımcı en fazla 2 bildiri ile katılabilir. Çok yazarlı bildirilerde sadece sunum yapacak yazarın kongre kayıt ücreti yatırması yeterlidir; kongre kiti ve kongre olanaklarından yararlanmak isteyen, sunum yapmayacak yazarların da kayıt ücreti ödeyerek yukarıda açıklanan kayıt işlemlerini yapmaları gerekmektedir.

Kongre kayıt ücretine kongre ile ilgili belgeleri (katılım belgesi, program ve bildiri özetleri) içeren dosya ve kongre boyunca verilecek ikramlar dâhildir.

Banka Hesap Bilgileri:

Türkiye İş Bankası
Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Şubesi
Şube Kodu: 2407
Hesap No: 0512015
IBAN: TR28 0006 4000 0012 4070 5120 15
Hesap Sahibi: K.Ü.İLETİŞİM FAKÜLTESİ